Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı firma veya marka bünyesinde logo ve tüm tasarım ekipmanlarının (kartvizit, antetli kağıt, kıyafet, araç renkleri vs.) birbiriyle uyumlu bir şekilde tasarlanmasıdır.
İster büyük işletme isterse bireysel kullanımlar olsun; kartvizit üzerindeki logodan tutunda sitenizde kullandığınız renk şemalarına kadar bütün uygulamalar Logoloji tarafından birbirleriyle uyum ve ahenk içinde tasarlanır.
Kurumsal tasarım bütünü oluşturan teslim dosyaları evrensel standartlarda, dünyanın her yerinde matbaa ve dijital baskıda basılabilecek en uygun şekilde teslim edilir.

Kurumsal Kimlik Paketinde belirtilen 2.000 TL fiyat içerisine Logo Tasarımı DAHİLDİR.

Günümüzde oldukça aktif olarak kullanılan toplu baskı sitelerinin (bidolubaski, matbuu, dijitalmatbaa vb.) baskı standartlarına uygun olarak tasarımlarınızı ayarlayabilir, sizin adınıza matbaa sistemine yükleyerek baskılarını takip edebiliriz.

Tüm tasarım çalışmalarımızda olduğu gibi kurumsal kimlik oluşturma projelerimiz de istişareli çalışma seçeneğiyle sunum / onay prosedüründe işler.
Kurumsal Kimlik Tasarımı aşamasının her anı dilerse iş sahibiyle paylaşılır. Talep edilen düzeltmeler; öngörüler tasarım estetiği çerçevesinde değerlendirilerek çalışmalara uygulanır.

Tasarım sürecine iş sahibinin birebir etkisi sağlanır ve memnun edici bir sonuç ortaya çıkmış olur.

Müşterilerimizi teknik sıkıntıya sokmamak adına baskı aşamasında matbaa tarafından istenilecek düzeltme veya teknik detaylardan Logoloji sorumludur.

kurumsal kimlik tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı içerisinde neler var?

Kurumsal kimlik tasarımı hazırlığına başlamadan önce logo veya maskot tasarımı, artık hangisi tercih edilecekse mutlak suretle hazır olmadı. Renk kodları, logotype, yazı karakteri gibi logonun standart olarak bilinmesi gereken tüm özellikleri tamam olmalı. Sonraki aşamada kurumsal kimliğe geçilmelidir.

Logo tasarımı standartları, renk, font, logo kullanımı gibi detaylar haricinde, çoğu işletmenin ihtiyacını karşılayacak ve yoğun olarak kullanılan aşağıdaki tasarımlar standart olarak teslim edilir.

kurumsal kimlik tasarımı

 

  • Kartvizit Tasarımı
  • Antetli (başlıklı kağıt) tasarımı (kareli, çizgili, düz)
  • Diplomat / Mektup / Torba zarf tasarımı
  • Fatura ve İrsaliye Tasarımı / Tediye ve Tahsilat Makbuzu
  • Microsoft Office Döküman şablonları
  • Bloknot tasarımı
  • A4 föy dosya tasarımı
  • Cd ve Cd kutusu tasarımı
  • Araç üzeri temel logo uygulama
  • Promosyon şablonları

incele

iletişim

Kurumsal Kimlik Tasarımı Referanslarımız

Logo tasarımını hazırlayıp ikinci aşamada kurumsal kimlik tasarımını oluşturduğumuz bazı referansları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Buradayız!
Başla!
Merhaba!
Nasıl yardımcı olabilirim?